Drahé kameny a krystaly

Horský křišťál

Drahé kameny mají v sobě léčivou sílu, kterou zatím vědci neumí změřit. Nechte si harmonizovat energie v těle například krystalem Křišťálu.

Drahé kameny náramky

Tyrkenit náramek

Pro svou tyrkysovou barvu je tento drahý kámen velmi oblíben ve špercích. Vybrat si můžete náhrdelník, náramek či přívěsek s drahým kamenem.

Drahý kámen – Jantar

Jantarový přívěsek

Jantar je zkamenělá pryskyřice z pravěkých stromů. Nechte si rozzářit dekolt sluncem skrytým v tomto drahém kameni.

Dekorační a sbírkové kameny

Drahý kámen- Karneol

Drahé kameny mohou svoji nezaměnitelnou krásou ozdobit i váš byt, dům nebo kancelář. Přírodní kameny jsou tím pravým doplňkem každého interiéru.

Vzácné drahé kameny

Krystal Chromdiopsid

Tyto drahé kameny mají fascinující zelenou barvu. Tato barva je přírodní a není nijak chemicky upravována.

Drahý kámen - Achát

Přírodní plátek Achát

Přírodní i barvené drahé kameny jsou často používány při výrobě různých svícnů nebo vitráží. Průsvitné i průhledné drahé kameny takto ukazují svoji kresbu.

Drahý kámen - Achát

Přírodní plátek Achát

Přírodní i barvené drahé kameny jsou často používány při výrobě různých svícnů nebo vitráží. Průsvitné i průhledné drahé kameny takto ukazují svoji kresbu.

Drahé kameny náramky

Mookait náramek

Drahé kameny v barvě šálku horké kávy se smetanou, to je Mookait. Syté a překvapivě výrazné barevné tóny tohoto kamenu jsou skvělou volbou pro šperky z drahých kamenů.

Přírodní drahé kameny

Přírodní Fluorit

Drahé kameny jsou oblíbeným sběratelským artiklem. Tento krásný kus přírodního Fluoritového plátku nechá vyniknout barevné pestrosti drahého kamene.

Unikátní drahé kameny

Tajemný Lapis Lazuli

Oblíbený drahý kámen egyptské královny Kleopatry i faraona Tutanchamona má barvu jasné noční oblohy poseté hvězdami a zlatým prachem.

Výrobky z drahých kamenů

Malachitové srdce

Vyjádřete svoji lásku a úctu drahým kamenem ve tvaru srdce. Malachit skrývá moudrost všech drahých kamenů ve svoji tajemné kresbě.

Solné lampy a svícny

Svícny z Amerického pískovce

Americký pískovec je krásný dekorační materiál, na tomto obrázku je svícen se svíčkou. Výrobky z amerického pískovce jsou pro svou krásnou unikátní kresbu velmi oblíbeny.

Pyramidy z kamenů

Onyx, křišťál i ametyst

Pyramidy mají tajemnou moc uchovávat i ozdravovat. Její dokonalý tvar fascinuje lidstvo již od nepaměti. Drahé kameny sílu pyramidy ještě umocňují.

Srdce z kamenů

Duhový obsidián

Srdíčko z oblíbeného drahého kamene potěší každého zamilovaného člověka. Broušené srdce dává vyniknout přírodní duze tohoto vzácného drahého kamene.

Kde koupit drahé kameny?

Kameny se dají sehnat na různých prodejních burzách, které bývají na různých místech republiky párkrát do roka. Nicméně nejjednodužší způsob jak drahé kameny nakoupit je v internetovém obchodě, kde po celý rok naleznete bohatý výběr, dobré ceny a kvalitní zásilkové služby. Drahé kameny můžete nakoupit na internetu z pohodlí vašeho domova a využít prověřený a seriozní internetový obchod na drahé kameny NATURSHOP.CZ nebo e-shop s drahými kameny E-KAMENY.CZ . Pokud máte zájem koupit drahé kameny v podobě šperku pro vaše nejbližší, lze využít také pro nákup šperků z drahých kamenů český prověřený obchod na stříbrné šperky s drahými kameny SPERKY-SHOP.CZ.

drahe kameny

Sběratelství drahých kamenů je velmi rozšířený koníček po celém světě mezi milovníky minerálů a drahých kamenů. V českých zemích jsou neoblíbenější drahé kameny především acháty z Českého středohoří, vltavíny z jižních čech a moravy a také české granáty z podkrkonoší. Po pádu železné opony se otevřel pro české sběratele drahých kamenů v podobě přívalu překrásných kamenů a minerálů především Brazílie, Madagaskaru, Ruska, Číny a mnoha destinací celého světa. Drahé kameny jsou skvělou investicí pro své majitele. Kvalitní drahé kameny jsou velmi ceněné a pro svou krásu jsou vždy ozdobou každého sběratele drahých kamenů.

drahe kameny

Drahé kameny jako dárkové předměty

Velmi oblíbeným dárkem jsou právě drahé kameny. Existuje velké množství druhů těchto kamenů. Nejoblíbenějším druhem je křišťál pro své silné léčitelské vlastnosti a pro jeho krásu. Nejoblíbenější drahé kameny na léčení jsou krystaly. Někteří lidé věří, že přírodní krystaly by neměly být koupeny pro osobní potřebu, ale měly by být dány darem. Je to z toho důvodu, že většinou dárky přijímá člověk například, když je v nouzi a právě v tuto chvíli by mu měl nejvíce pomoci drahý kámen, který dostane darem. Je velmi zajímavé, že pokud vidíte pohromadě několik různých drahých kamenů, okamžitě vás některý z nich na první pohled osloví. Pokud máte pocit, že kámen vás přitahuje, líbí se vám, je to právě váš drahý kámen. Je to zvláštní, ale drahý kámen si sám dokáže tímto způsobem říci "vezmi mě k sobě". Tématika drahých kamenů je velmi tajemná a proč právě kámen dokáže takto člověka zaujmout je velmi fascinující. Jistě dárkem v podobě překrásného drahého kamenu neuděláte chybu, jelikož takovýto dárek vždy je tím nejcennějším, pokud ho darujete z lásky nebo z touhy udělat dotyčnému opravdovou radost od svého srdce.

drahe kameny

drahe kameny

 • naturshopnavštívit

  Internetový obchod na drahé kameny, stříbrné a ocelové šperky, přírodniny, perly, mušle a dárky

 • ekamenynavštívit

  E-shop na drahé kameny z celého světa. V nabídce naleznete více než 300 druhů drahých kamenů.

 • sperkyshopnavštívit

  Internetové klenotnictví a obchod se šperky. Obchod zaměřený na stříbrné šperky především s drahými kameny.

 • druhykamenu
 • nakupkamenu
 • kamenyhoroskopy
TOPlist